Welcome to my World!

Pokud máte jakýkoliv dotaz či připomínku, napište mi ZDE (nebo klikněte na obrázek)

http://data3.whicdn.com/images/109737282/large.jpg

Březen 2012

Zas a znova

21. března 2012 v 22:25 | Katey |  Blá-Boly
Čaute všichni. Kdykoliv něco dělám skončím zase tady. Ať už se na něco dívám nebo něco hledám skončím vždycky tady a uvažuju nad tím co napíšu. To je jak začarovanej kruh či co. Kdybyste viděli můj život, tak strašně komplikovaný a protkaný čímsi co by mohlo být kus hadru. Naštěstí si ho dokážu zpříjemnit hezkým odpolednem s kámoškama.Smějící se Já sem taky napíšu recenze na různý áčka, já vím že to najdete na každý stránce kde to áčko máte na stáhnutí nebo se na něho můžete podívat, ale já to chcu prostě udělat, protože chci mít přehled.

Anime stránky

21. března 2012 v 7:55 | Katey
Já mám jako každý jiný, svoje oblíbené věci. Tak to mám i s anime stránkami :
Moje nejoblíbenější na kterou chodím každý den se dívat co je novýho je http://animetym.net/
Mezi pak mí další oblíbené patří například http://www.anime-manga.cz/ nebo http://anime.shirai.cz/
Fajne teď jsem asi nějak zhrnula svoje oblíbené stránky, samozřejmě je jich spousty, ale kdybych je tu měla vypisovat zabralo by to skoro čtyři dny (nepřeháním) Smějící se.

Never Underestimate a Girl

20. března 2012 v 20:33 | Aki-chan |  AMV's
Našla jsem suprovou písničku, doufám že se vám bude taky líbit

Fairy Tail Main Theme - Fast Version

20. března 2012 v 19:25 | Aki-chan |  Song's in Anime
Čaute, našla jsem suprovou písničku, nejsou tam slova je to jen soudrack a jak vypovýdá nadpis tak je z Fairy tail:

Od začátku

20. března 2012 v 16:30 | Katey |  Blá-Boly
Tak a jsem tu zas. Nevím kde mám začít, no tak zkusím to u mojeho nejoblíbenějšího slova ANIME. Já zbožňuju Anime. Zatím na všechny áčka (zkratka pro anime) co jsem se podívala tak se mi líbili. Je mi jedno jestli je to fantasy či školní život, ale spíš mě zajímá ten děj a jak to zpracovali, hlavně kresba. Myslím že za chvíli už se nebudu na co koukat když zhlídnu všechny. Naštěstí pořád vycházejí nový a tak to zatím bude vpohodě.

Změnila jsem názor a semka taky budu psát něco jako deník, protože nevím o čem jiným mám psát. Samozřejmě že budu psát o áčkách, ale to je toho tolik tak si to rozpůlím. Já hodně často měním svoje " PLNÝ " rozhodnutí, takže teď se " PLNĚ " rozhoduju že sem budu psát i svý normální dny, samozřejmě hodně často.

Lidi mi furt říkaj že jsem jak malý dítě podruhý mi zas říkaj ať se jak malý dítě chovám. Nechápu svět dospělejch. Oni mají svoje zásady a pravidla a chcou aby se jimi řídily ostatní. Vinit je z toho ale nemůžu, protože už skoro nemají fantazii - taky se říká čím jsi dospělejší tak tím míň máš pak fantazie - a tak se zaobírají jen svými počty a čísly.
Kdybych jim jen mohla porozumět...

Tak se tak nějak nudím :D

19. března 2012 v 23:33 | Aki-chan |  Oznámení a jiná Negativa
Čauky, dlouho předlouho jsem tu nebyla. Já jsem se rozhodla že tu nejspíš budu psát jen svoje myšlenky, poznámky, úvahy a další takový kraviny... ne že by mě to nebavilo Smějící se. Budu psát nějaký svoje příběhy, sice už jsem jich pěknou řádku vymyslela, ale to není ono to jsem byla ještě malý dítě. Myslím že na to kolik mi je jsem podstatně vyspělá, né že bych na to vypadalaS vyplazeným jazykem.

Slyšela jsem že lidi na svý blogy dávají svoje dny, jak je zažily a tak. Já nevím mě tohle moc nechytlo, i když sem nejspíš občas něco jako ten můj normální den napíšu. Já už jsem dneska vygumovaná. Začíná mě to bavit... zatím Smějící se