Welcome to my World!

Pokud máte jakýkoliv dotaz či připomínku, napište mi ZDE (nebo klikněte na obrázek)

http://data3.whicdn.com/images/109737282/large.jpg

Od začátku

20. března 2012 v 16:30 | Katey |  Blá-Boly
Tak a jsem tu zas. Nevím kde mám začít, no tak zkusím to u mojeho nejoblíbenějšího slova ANIME. Já zbožňuju Anime. Zatím na všechny áčka (zkratka pro anime) co jsem se podívala tak se mi líbili. Je mi jedno jestli je to fantasy či školní život, ale spíš mě zajímá ten děj a jak to zpracovali, hlavně kresba. Myslím že za chvíli už se nebudu na co koukat když zhlídnu všechny. Naštěstí pořád vycházejí nový a tak to zatím bude vpohodě.

Změnila jsem názor a semka taky budu psát něco jako deník, protože nevím o čem jiným mám psát. Samozřejmě že budu psát o áčkách, ale to je toho tolik tak si to rozpůlím. Já hodně často měním svoje " PLNÝ " rozhodnutí, takže teď se " PLNĚ " rozhoduju že sem budu psát i svý normální dny, samozřejmě hodně často.

Lidi mi furt říkaj že jsem jak malý dítě podruhý mi zas říkaj ať se jak malý dítě chovám. Nechápu svět dospělejch. Oni mají svoje zásady a pravidla a chcou aby se jimi řídily ostatní. Vinit je z toho ale nemůžu, protože už skoro nemají fantazii - taky se říká čím jsi dospělejší tak tím míň máš pak fantazie - a tak se zaobírají jen svými počty a čísly.
Kdybych jim jen mohla porozumět...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama