Welcome to my World!

Pokud máte jakýkoliv dotaz či připomínku, napište mi ZDE (nebo klikněte na obrázek)

http://data3.whicdn.com/images/109737282/large.jpg

Angel Beats

31. srpna 2012 v 22:23 | Raiu
Obecně:
Název ve Znacích: エンジェル ビーツ!
Počet dílů: 13
Žánr: akční, fantasy ze současnosti, komedie, přestřelky, seinen, trágédie
Typ: TV série
Rok vydání: 2010

Děj: Ve světě, kde se ocitneme po smrti, andělé bojují o svůj osud a budoucnost. Setkáváme se tu se zmateným a nic si nepamatujícím Otonashim, který absolutně nechápe, kde se nachází, ale vzápětí poznává Yuri, vůdkyni povstalecké skupiny Shinda Sekai Sensen, která mu vše v rychlosti vysvětlí a je už jen na něm, jak to zvládne. Yuri je na první pohled krasná, ale také rázná až vražedná dívka. Jako jedna z mála si pamatuje v posmrtném světě, co se jí stalo v reálném životě. Proto se chce pomstít Bohu za to, jakou životní tragédii musela prožít. Ona a její tým využívají své nesmrtelnosti a nadání k zastavení anděla, který využívá své síly k vyvražďování všech odpůrců, kteří nechtějí "přejít dál". Podaří se Yuri a jejímu rebelskému týmu anděla porazit?

Moje Hodnocení: Tentokrát moje hodnocení nebude nijak dlouhé... doufám.
Tohle anime je vyjímečné nejen zápletkou, kresbou a hudbou, ale i nečekaným koncem. (vážně jsem ho nečekala) Díl po dílu si náš hlavní hrdina a jeho 'parta' začnou uvědomovat a nalézat věci, které doteď byly skryté. Vážně se mi líbilo napětí, které celé anime provázelo(taky jsem to zkoukla za jeden večer).
Kdybyste se mě zeptali, jestli bych vám tohle anime doporučila, s rozhodným výrazem bych se na vás otočila a rychle dvakrát kývla. Ano! a Proč? protože má krásnou psychologickou zápletku, která se vám objasní až na úplném konci.
Co se týká kresby, dala bych za ní 9/10, ale počítámeli s anime jako celým kompletem, udělat to nemohu.
Hudba, no tak tady ani není co řešit, prostě a jednoduše... na jedničku splnily mé očekávání. Písně i soudracky mě ani trochu nezklamaly, byly jemné a prchavé jako samotné anime. Tak pokud se vám naskytne čas či příležitost, rozhodně neváhejte podívat se.

Hodnocení: 9/10

DOWNLOAD:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Celé to přeložila skupina Animesite
https://lh6.googleusercontent.com/-ROdjcc4Huqs/Ui8BMBximGI/AAAAAAAADFk/G1jOgKtCNgQ/s800/59.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama