Welcome to my World!

Pokud máte jakýkoliv dotaz či připomínku, napište mi ZDE (nebo klikněte na obrázek)

http://data3.whicdn.com/images/109737282/large.jpg

Fairy tail

30. srpna 2012 v 21:51 | Raiu
Název ve znacích: フェアリーテイル
Překlad: Vílí ocásek
Počet epizod: 175
Žánry: Akční, Dobrodružné, Fantasy, Komedie, Magie, Podle mangy, Shounen
Rok vydání: 2009-2013

Děj: Bylo nebylo, v jedné zemi existovala magie. A kde je magie, tam jak je známo žijí mágové. Ti se spojují do gild a společně dostávají práci a různé úkoly. Nejznámějším, nejztřeštěnějším, nejvtipnějším, nejpřátelštějším a vůbec nejlepší gilda se jmenuje: FAIRY TAIL.

Příběh se točí okolo mladé Locy Heartfiliové, které chce vstoupit do světově proslulého čarodějnického cechu Fairy tail. Během odvážné záchranné akce Lucy potkává Natsu "Salamandra" Dragneela, nepředvídatelného člena cechu Fairy tail a praktikanta pradávné magie Lovců Draků. Lucy je nakonec do cechu přizvána a společně s Natsuem a ostatními členy podniká všemožné cesty za dobrodružstvím

.http://static.comicvine.com/uploads/original/11113/111131877/3326556-guild-the-fairy-tail-guild-29207635-1500-1500.jpg

Můj názor: Když se na tohle anime dívaté jako naprostý nováček tak vás dokáže zaujmout (nebo pokud sledujete One piece, protože je to na stejný brdo), ale pokud už máte pár super anime za sebou přijde vám tohle jako opakování špatného vtipu (tedy po takové stovce). Nechci být v každém názoru takhle tragická, ale když už sledujete NAtsuův 15. boj za třitet dílů, začnete si říkat, že je to stále o tom stejném. Najdou nějakého nepřítele, kterého musí porazit... dobře tak ho porazí, chvíli je klid a failery jdou na scénu a potom přijde další někdy i slabší nepřítel, kterého ničí ještě delší dobu než toho předchozího a porazí (jako vždy Natsu dá poslední ránu a všechno vyřeší) ho. Nakonec si začnete říkat, že jste ten boj už někdě viděli... ano viděli asi před pěti díly předtím. Přestože si tady stále stěžuji na zpracování děje musím říct, že boje jsou i přes tyhle nedostatky velmi propracované(hlavně když bojuje Natsu).
Kresba.... ehm, je pěkná, ne nejlepší, ale pěkná. S přibývajícími díly se kvalita kresby zlepšuje.
Hudba: tak tady bych chtěla zatleskat! a klidně i ve stoje. Tady si doopravdy dali práci s soudtrackama k bojům. Každé postavě přidělili určitou melodii, kterou pozměňovali podle toho s kým a jak bojovala. No, hudbu zvládli na jedničku.

Takže i přes veškeré nedostatky a podobné kompromisy, dávám: 7/10


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KIRAdymn KIRAdymn | E-mail | Web | 13. července 2018 v 5:22 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar situation leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that water does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/swollen-feet-and-legs-during-pregnancy-what-is-your-reaction>swollen feet and legs during pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama