Welcome to my World!

Pokud máte jakýkoliv dotaz či připomínku, napište mi ZDE (nebo klikněte na obrázek)

http://data3.whicdn.com/images/109737282/large.jpg

Katekyo Hitman Reborn

30. srpna 2012 v 15:08 | Raiu
Název ve znacích: 家庭教師ヒットマンREBORN!
Překlad: Vychovat zabijáků Reborn(znovuzrozen)!
Typ: TV série
Rok vydání: 2006-2007
Počet dílů: 203
Žánr: Akční, démoni, fantasy, shounen, supersíla

Děj:Tsuunayoshi Sawada, ve škole mu neřeknou jinak než "K ničemu Tsuna", je hlavní postavou tohoto anime a, jak už napovídá přezdívka, je naprosto neschopný - jak v učení, tak i ve sportu. Jenomže jednoho dne se objeví vychovatel nájemných vrahů Reborn a oznámí mu, že ho vycvičí na Desátého vůdce mafiánské rodiny Vongola, se kterou je, ač to nevěděl, Tsuna krevně spřízněn. Jenomže Tsuna je opravdová nula, která kolem sebe stále jen křičí "Zachraňte mě!", "To nezvládnu!" a k ničemu se nemá. Dokáže z něj přesto Reborn vychovat schopného mafiána, který ochrání svou novou rodinu?

Můj názor: Prvních 20dílů je celkem na nic neboť se představují všechny hlavní a vedlejší postavy, ale poté co se objeví první pořádnej nebezpečnej chlápek, je to konečně něco jinýho. U těch prvních dílů musím říct, že trochu odflákli kresbu, která se dalšími a dalšími díly zlepšuje(, ale říká se, že zkoušením se zlepšujeme). Trochu jsem se bála co to bude když jsem viděla první díl, ale nezanevřela jsem na to jen díky oepnigu, který se mi fakt líbil. Vážně jsem chtěla vědět jestli se z toho nakonec něco vyklube nebo to zůstane stejně nudný jako všechny ostatní dlouhý anime. (někdo se sejde, něco se stane, urovná se to, chvíli happy end a pak se zase něco stane.... no jinými slovy zívačka, u které nevydržíte dlouho sedět pokud není okořenený příběh humorem)
Tohle anime rozohdně není žádná zívačka, ale pořádná pecka, kde se napětí stupňuje a failery(díly, kde se nic neděje co by posunulo děj) jsou prokládány častými komediálními scénami.
Kresba... no není nijak geniální (avšak já jsem velmi zhýčkaná novějšími anime), ale líbila se mi. Neodsuzovala bych ji jen kvůli pár prvním dílům.
Hudba... no tak tady se trochu pozastavým, protože je tam tolik openingů a endingů, že to ani nespočítám na prstech. Takže začneme openingama: ty byly vybírány zřejmě velmi pečlivě, protože se dost hodí zvlášť k tomuto typu anime. Nikdy bych neřekla, že se mi bude líbit tolik písní z jednoho anime, ale je to tak. Nemohu vytknout ani jednu chybu k žádnému z nich.
Ale endingy.... tady asi sekali dříví do lesa předčasně. Jsou to endingy tak se toho může hodně odpustit, přesto ale výběr písní... no... s tí se s nimi moc neschoduji, ale budiž, když už je tam dali. (Je jich vážně hodně a všechny najdete v mé podrubrice 'Anime OP and END'

Hodnocení: 9/10


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama