Welcome to my World!

Pokud máte jakýkoliv dotaz či připomínku, napište mi ZDE (nebo klikněte na obrázek)

http://data3.whicdn.com/images/109737282/large.jpg

Kuroko no Basket

31. srpna 2012 v 21:50 | Raiu
Obecně:
Název ve znacích: 黒子のバスケ
Počet dílů: 25
Žánr: komedie, košíková, podle mangy, shounen, sportovní, školní život, vyšší stední škola
Typ: TV série
Rok vydání: 2012

Děj:Generace pěti hráčů, kterou bezpochyby můžeme nazvat tou nejsilnější tzv. "Zázračná Generace". Kolem této generace se šířila jedna podivná zvěst. Nikdo ho neznal a v žádném zápase nebyl ani v zápisu, ale prý existoval ještě jeden hráč, kterého tato zázračná pětka uznávala. Tím hráčem je Kuroko Tetsuya, který v basketu není zrovna nejlepší, ale exceloval v nahrávání. Jeho nahrávky jsou přesné a rychlé a dobře směrované. Jednoho dne, na soukromé vysoké škole Seirin, se přidá do basketbalového klubu. Tam se seznámil s Kagamim Taigou, velmi talentovaným hráčem. Kuroko dává Kagamimu slib, že mu pomůže, aby se stal nejlepším hráčem basketu. Tímto slibem začíná jejich společná cesta.

Moje HODNOCENÍ: Tohle anime mě zaujalo nejen překypujícími byshíky, ale i pěknou kresbou, která je v hodnocení rozhodně plus. Chtěla jsem se tady rozepsat o ději a jak mě to chytlo... no když se na to tak dívám z dálky a nautrálního pohledu, mohla bych říct, že je to super anime a také to řeknu. Kdo čeká, že tam bude hlavní hrdinka, která bude slabá jako list a zlomí se stejně jako párátko, je na omylu, neboť hlavní postavu nejvíce tvoří dvojice kluků: Kagami, kluk, který chce překonat všechny a Kuroko, který je skoro neviditelný přesto velmi důležitý člen týmu. Ano, jak jste si jistě všimly, děj anime je zasazeno do dnešní doby, a abych to upřesnila, basket je to většinouvé, co uvidíte. Ale dívat se, jak se pohybují svalnatí kluci... hmmm... eh, nesmím se zasnít, to by jsme se nikam nedopracovali, takže. Děj zhrnut, odfafknuto.
Další na řadě je tedy kresba. Jistě je velmi dobrá a ve vtipných chvílích se mění na obrázkové placky, takže bych ji zařadila mezi vyšší. Přestože není mezi nejlepšími, je dobrá.
A hudba... no hudba? byla tam nějaká? promiňte já si nevšimla. Byla jsem tak zakoukaná do těch svalnatých těl, že jsem se nedokázala odtrhnout :P

A přichází to hlavní, hodnocení... kdybych měla být upřímná, a to já budu, musím říct, že jsem byla nadšená už od začátku, ale potom to ze mě nějak opadlo, ale tím krása anime neupadá. (avšak já mám hodně těžký hodnocení, protože mě jen tak něco nezaujme, proto...)
Hodnocení: 8,4


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama