Welcome to my World!

Pokud máte jakýkoliv dotaz či připomínku, napište mi ZDE (nebo klikněte na obrázek)

http://data3.whicdn.com/images/109737282/large.jpg

Září 2012

Dantalian no Shoka

26. září 2012 v 0:02 | Raiu
Tato novela od Mikumiho Gakuta se točí kolem mladého muže jménem Huey, který po svém dědečkovi zdědí zatuchlou a starou knihovnu. Zde také potkává tajemnou dívku v černém, Dalian, která nedělá nic jiného, než že tiše čte v přízemí knihovny. Nikdo však netuší, že je správce vstupu do Bibliotheca Mystica de Dantalian, zakázané knihovny plné démonické moudrosti.

Můj názor: tohle anime je velmi zajímavé a kresba moc pěkná. Dějová linie jde podle děje jen by to mohlo mít více dílů, jinak je to moc pěkně ztvárněné a zpracované anime.

Počet dílů:12
Žánr: akční, fantasy, fantasy ze součastnosti, magie, podle novely

DOWNLOAD: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12


Psycho-Pass

25. září 2012 v 19:41 | Raiu
Akira Amano, autorka KHR-ka, přichází s novou mangou v anime provedení. 1.díl vyjde 11.října v Japonsku, takže by chvíli potom už měly vyjít s anglickými titulky. Jmenuje se Psycho-Pass. Tohle anime vypadá hrozně zajímavě. Krásná kresba a postavy vypadají dosti podobně jako v KHR-ku.
Příběh: Příběh se odehrává v budoucnosti, kdy lidské myšlení i osobnost mohou být číselně měřeny. Veškeré pocity, touhy a duševní sklony jsou zaznamenávány a měřeny systémem Psycho-Pass. Anime je o "policistech", kteří se podobají našim policistům, avšak jejich hlavním úkolem je vyšetřovat trestné činy a pronásledovat 'zločince se speciální výbavou'.(Mají mapř. zbraň - pistole - jménem "Dominator", která se používá k měření trestního rejstříku lidí. Když se s ní na někoho ukáže, zbraň změří trestný rejstřík dané osoby, a pokud jeho hodnota přesahuje normu, automaticky vystřelí. Pokud je naopak hodnota nižší než norma, spoušť "Dominatoru" nebude fungovat).

Kyou kara Maou

17. září 2012 v 21:18 | Raiu
Ve snaze zachránit přítele před skupinkou kluků se hlava Šibuji Júriho ocitne na velmi nepraktickém místě - v záchodové míse. Ale aby toho nebylo málo, záchodová mísa ho vtáhne a vyplivne v cizím světě, kde létají kostry a magie není ničím neobvyklým. Zde se také dozvídá o takzvaných Mazoku (cizinci s černými vlasy a očima - což je i on), a že on sám se má stát Maóem - vládcem země, do které se dostal skrze záchodovou mísu. Absurdní? Ale kdepak! Naprosto normální a běžné. Asi jako to, že úder do tváře znamená žádost o ruku, kdyby to Júri věděl dřív, nikdy by Wolframa neuhodil…

Počet dílů:78
Žánr: Akční, Bishounen, Boj s meči, Fantasy
Rozbité srdce

13. září 2012 v 23:19 | Aki-chan |  Myšlenky - plácáme bábovičky blbostí
Jsem v temnotě.
Kamkoliv jdu, vidím jen nepropustné prázdno.
Zahlédnu malou naději v tečce světla v dáli, zmizí.
Snažím se k němu přiblížit, uteče ode mne, aby na něj moje ruka nemohla.
Pokouším se ten malý bod doběhnout, stále běžím, i když už nevystačím s dechem.
Jsem skoro u krásné svobody, stane se tak a mě už zbývá jen nepatrný kousek temnoty na proražení do jiné dimenze. Malá tečka uhne, jako by byla vzdálená ode mne tisíce kilometrů, jako bych se vůbec nepokoušela rozdrtit si nohy o tu nesnesitelnou tíhu podlahy.
-
Jsem v temnotě?_NE. Jsem na sluncem vyprahlé poušti.
Se suchem v puse a třeštěním hlavy jdu dál, tam kde není rozžhavený kotouč světla.
Písek mi šustí pod nohama a já sotva jdu.
Vidím v dálce překrásnou oázu plnou jezer… jen halucinace způsobená horkem tlačící na mé myšlenky.
Už nemůžu, tíha srdce mě táhne dolů…
Ležím roztáhlá na vařící se zemi, přemýšlím jestli bych prostě nemohla utéct.
Jen kdybych se zvedla a dokázala utíkat… Pche, ani chození nezvládnu a už přemýšlím o běhu.
Kdybych jen mohla opustit toto, místo a skočit do ledové vody.
-
Jsem na poušti?_NE. Jsem tedy v temnotě?_NE. Je to tak krásně chladivé a příjemné.
Nadechnu se a hned lituji. Jsem v hlubokém oceánu odkud není úniku. Pronikám více a více do temna hlubin.
Nemohu dýchat. Jen pomyšlení na kyslík mi plní hrudník vodou.
Hýbat rukama nebo nohama je pro mě zbytečné, jen bych si zatěžovala mozek instrukcemi.
Pomalu se dostávám až do nejčernějších hloubek.
Čekám jestli mě vysvobodí něčí ruce z té nesnesitelné bolesti kdy se o mně přetahují život a smrt. Marně, nikdo nepřijde.
Vím to už dávno.
Nikdo by nešel, aby pro mě natáhl ruce i kdybych byla kousek od něj.
Dívám se na hladinu, i ta smrt mě nezachrání, radši se bude dívat a potichu smát mému osudu.
-
Kdybych jen mohla být tam kde je tma a nikdo mě neuvidí. Možná bych pak byla schopná hledat světlo a ponořit se do snění o krásném chladivém jezeře…

Myšlenky potulující se v mé hlavě

13. září 2012 v 23:16 | Aki-chan
Jedu v šalině a nepřítomně koukám z okna. Poslouchám písničky - sotva napůl -, které mi přerušují myšlenky. Nevím kam jedu a jaký je můj cíl, je to uklidňující, na nic nemyslet. Jen jet dál a nestarat se o realitu. Vagón je prázdný, to se nestává často, normálně je naplněný spoustou příběhů a myšlenek. Okolní krajina se mění každým okamžikem, já to ale nevnímám. Koukám někam za krajinu plnou pošlapaných cest a polí, někam za obzor kde končí nekonečno a začíná pravda. Jsem skoro tam a šalina pomalu zastavuje, nestihnu se podívat co je za tou temnotou, jsme na zastávce, nevím kde jsem a proč vůbec vystupuji, jen mám pocit, že jsem na správném místě. Jak sejdu poslední schod a podívám se do okolí abych se vůbec ujistila, že jsem tam kde skutečně mám být. Vidím pustou krajinu kde je všechno sežehlé, i stromy se kroutí různě do směrů. Je tma, určitě je noc, právě když už jsem chtěla nastoupit zpátky a otočila jsem se, že už půjdu, vyšlo slunce. Ten rozžhavený kotouč světla stoupal stále víš a víš, krajina se mezitím hodně změnila. Půda byla pokrytá trávou a stromy se leskly zelení… všechno ožilo. Aha tak takhle vypadá můj tok myšlenek bloudících mi v hlavě. Vzpomínky smíchávající se s přítomností čekající další dny se pomalu víří všude kolem jako slabý větřík.

Code geass

3. září 2012 v 17:24 | Raiu
Japonsko bylo napadeno a dobyto Britským impériem. Nyní je známo jako "Area 11" a její občané označováni jako "Elevens". Britský mladík, Lelouch, dostane speciální sílu od záhadné dívky GEASS. Absolutní moc, která dovoluje uživateli dávat příkazy ostatním. Lelouch se rozhodne sílu využít při zničení Britského impéria.

Můj názor: Tohle je to nejsuprovější anime, které jsem kdy viděla. Lelouch je úplně suprový a úžasný. Tohle anime má dvě série a konec rozhodně nebudete čekat. Já patřím mezi ty, kteří zbožňují Leloucha. 50% lidí, kteří se na toto anime budou dívat budou mít Leloucha za hrozného padoucha a 50% lidí ho bude mít za úžasného člověka s ještě úžasnějšíma pohledama.

Počet dílů: 25
Žánr: akční, mecha, násilí, ozbrojené složky, pilotovaní roboti, sci-fi, seinen, supersíla
Chrno Crusade

3. září 2012 v 17:08 | Raiu
Dvacátá léta minulého století jsou proslulá změnami a nemravností. Společenská elita si našla novou zábavu v uctívání ďábla. V roce 1928 se to však vymklo z rukou. Speciální organizace "Řád Magdalény" vznikla před staletími, aby se vypořádala s touhle hrozbou. Vede ji otec Remington a sestra Kateřina. Mladí stoupenci řádu jsou vybaveni těžkými zbraněmi, aby byla boží vůle naplněna. Jednou z neslavně známých členek je sestra Rosette, známá pro svou nešikovnost, díky které vznikají různé exploze. Aby toho nebylo málo, jejím partnerem je mocný ďábel Chrono, který je k ní připoután mocným amuletem. I když je Chrono mocný, něco se děje v pozadí. Je to síla a zlo mnohem mocnější, než Chrono sám a čeká na zkázu řádu, lidstva a světa.

Počet dílů: 24
Žánr: akční, démoni, fantasy, fantasy ze součastnosti, komedie, přestřelky, shounenBokura ga ita

3. září 2012 v 16:59 | Raiu
Obsah: Nanami Takahashi je patnáct let, nastupuje na střední školu a od života očekává lásku. Hned po nástupu se zamiluje do školního idola Yana Motohary. Ale láska není tak krásná jak si Nana myslela. Mezi ní a Yanem stojí spoustu překážek. Jedna z nich je Yanova minulost, s kterou se Yano stále nemůže vyrovnat.

Můj názor: Tohle anime je plné školní lásky. Nana a Yano zažívají spoustu trápení, kvůli minulosti a tak je tam hodně scén kde se brečí a jen dodávám, pokud vás rozebrečí Titanic tak u tohohle budete brečet hodně dlouho. Tenhle anime příběh se mi hrozně líbí a proto ho sem taky dávám. Užijte si to.


Fruit basket

3. září 2012 v 15:44 | Raiu
Po smrti své matky, začala Tohru Honda tajně žít ve stanu. Její život se navždy změnil, když objevila tajemnou rodinku Sohmů, která žije poblíž jejího stanu. Tajemná rodinka je prokletá a to tak, že když členové rodiny obejmou někoho opačného pohlaví, okamžitě se změní na zvíře čínského zvěrokruhu. Tohru začne u nich bydlet a bude svědkem jejich sporů od starověku. Přesto, členové rodiny najdou mír díky Tohřině přítomnosti.

Počet dílů: 26
Žánr: bishounen, fantasy, fantasy ze součastnosti, groteska, komedie, magie, pocity úzkosti, romantica, shoujo, školní život, tragédie, vyšší střední škola

Download:není, jak bude hned dodám

Fruits Basket Memories Collage

Ao no Exorcist

3. září 2012 v 1:39 | Raiu
Obecně:
Název ve Znacích: 青の祓魔師
Počet epizod: 25
Žánr: akční, démoni, dobrodružné, fantasy, fantasy ze součastnosti, komedie, podle mangy, shounen, tragédie
Rok vydání: 2011
Typ: TV série

Děj: Celý svět se skládá ze dvou dimenzí, které proti sobě stojí jako odrazy v zrcadle. Ve světě zvaném Assiah žijí lidé a v Gehenně naopak démoni. Za normálních podmínek je cestování mezi těmito světy nemožné, ovšem démoni dokáží posednout lid z druhého světa. Satan, vládce démonů, by také rád z určitých důvodů navštívil lidský svět, ale doposud nenašel nikoho, jehož tělo by bylo schopné unést Satanovu duši. A proto si vládce démonů stvořil syna člověka, aby časem mohl posednout jeho tělo. Ale přijme synek, Rin, takový osud? Nevzepře se svému stvořiteli? A nestane se třeba vymítačem?

Moje Hodnocení: ..... později :P

Hodnocení: 7,8/10