Welcome to my World!

Pokud máte jakýkoliv dotaz či připomínku, napište mi ZDE (nebo klikněte na obrázek)

http://data3.whicdn.com/images/109737282/large.jpg

Duben 2013

02 - 15.století??

28. dubna 2013 v 19:56 | Aki-chan |  Senzo o Yobidasu - Volání Předků
Tak vám sem dávám druhou kapitolu Senzo o Yobidasu. Už se dokonce začalo tak nějak samo pracovat na třetí Smějící se. Doufám, že se vám to bude líbit, dyžtak můžete zanechat komentík... Užijte si to.

01 - Skok časem

27. dubna 2013 v 17:47 | Aki-chan |  Senzo o Yobidasu - Volání Předků
A hned vám sem dávám první kapitolu: užijte si to.

Postavy

27. dubna 2013 v 17:41 | Aki-chan |  Senzo o Yobidasu - Volání Předků
Tak vám sem po dlouhé době dávám postavy k mé kapitolovce "Senzo o Yobidasu". Tenhle příběh bude jako jediný v kolonce 'příběhy', ostatní budou v rubrice 'kapitolovky'.


Nudný den

24. dubna 2013 v 19:49 | Aki-chan |  Blá-Boly
Nuda se plouží okolo a motá mi hlavu přemýšlením o blbostech. Mám se koukat do takové zelené učebnice, která nese krásný název BIOLOGIE a našprtat se na zítřejší test z šutrologie, ne počkat, myslím, že tam bylo něco se zemskou kůrou a sopkami.

Vždy mě biologie bavila a to, že jsem dostávala známky horšího rázu mi nijak nepřekáželo v nadšeném zírání z okna a zjišťování jaký to ptáček zpěváček ruší moje dopolední rozjímání. Ne, že by mě nudil výklad učitele stojícího před tabulí a snažícího se do nás vtlouct aspoň část znalostí, které by jsme měli za určitou dobu znát. Hodiny byly zábavné nejen učitelovým káravým pohledem ('jak to, že v hodině nedáváš pozor'), ale i ruchu okolního světa, které se přes prasklé potrubí a otevřená okna dostávalo dovnitř.

Koukám do té blbé učebnice už přes dvě hodiny a tak nějak nemohu přijít na to, proč se mi ty písmenka záhadným způsobem nedostanou do hlavy a neseřadí se jako správní pionýři do správného pořadí. Kdyby to šlo už dávno znám celou učebnici i pozpátku. Jdu se šrotit... Držte mi palce S vyplazeným jazykem


Dancers

23. dubna 2013 v 20:12 | Aki-chan |  Videa
Našla jsem pár videí, na kterých se tančí, ale není to jen tak obyčejný tanec, no podívejte se.
Nemohla jsem odolat to sem nedat...

SNAKE
První video je s tanečníkem Tadano Ryuichim, ale vážně, řekli byste, že to není had?
To jak se vlní a prohýbá... jako by neměl žádné kosti!!
Vždy nosí kšiltovku, pod kterou schovává červeno-černé vlasy, a černé brýle.


KAWAI
Tak tohle trio mě dostalo. Sice mě takovýhle skupinky moc neberou, ale tyhle mě uchvátili, hlavně ten nejstarší... :P


COOL
Když jsem narazila na tohle video, vyrazilo mi dech jak někdo může tak ladně dopadat na zem a nezlomit si přitom páteř, nebo se otáčet přes pět minut na hlavě a podobné...
Nazvala bych to jediným slovem COOL...

You are Beautiful - Minami Shineyo

23. dubna 2013 v 18:58 | Raiu
Manažer skupiny Anjell trvá na novém zpěvákovi, neboť hlasivky Tae Kyunga začínají trpět. Rozhodne se vybrat mladého Mi Nama, který je znám svým božským hlasem. Ten souhlasí, neočekávaně však musí odcestovat do USA, což brání podpisu pracovní smlouvy. Manažer je zoufalý. Naštěstí ho napadne řešení. Mi Nam má sestru - dvojče Mi Nyu, která by mohla předstírat, že je sův bratr. Je tu však menší problém, Mi Nyu celý život žila v kláštěře a chce se stát jeptiškou. Přeci nemůže začít lhát! Nakonec se, ale nechá přesvědčit, protože nechce zničit bratrovu kariéru. Navíc jde jen o podpis smlouvy, jen o chvilku předstírání. Nebo ne?

Počet dílů: 16
Žánr: Komedie, Hudební, Romantika
Videa: ZDE (všechny)
Titulky: ZDE


Uta no Prince sama 2

23. dubna 2013 v 18:39 | Raiu
Další série UtaPri je tady. Znovu se setkáváme se šestičlennou zpívající 'kapelou', pro které skládá písničky Nanami, jejich spolužačka. Po vydání prvního alba a koncertu, na který jen tak někdo nezapomene se dostávají na takový výcvikový tábor pro novicové idoly defakto oni.
Přibudou nové postavy, které můžete zahlídnout i v první sérii.
Jak to dopadne když přijede Arabský princ Cecil, který se Nanami zjevoval ve snu a azačne si na ni brát veškeré nároky? Co na to ostatní?

Tak jestli to chcete vědět, podívejte se na druhou sérii!!

Žánr: Komedie, Romantika, Hudební, Školní
Díly si můžete stáhnout: ZDE

Dream high

23. dubna 2013 v 18:04 | Raiu
Umělecká škola Kirin je prestižní škola, která učí studenty jak nejlíp zpívat a tancovat. Ředitel a čtyři další přísní učitelé žákům nic neodpustí a tvrdě je cvičí..
I letos probíhá konkurz do prvního ročníku. Kandidáti jsou - Sam Song Dong, který žiije na venkově a sní o velkém množství akcií, které bude vlastnit. Nicméně, v okamžiku, kdy potká Hye Mi, zamiluje se do ní a jde za ní na UŠ Kirin, kde objeví svůj talent a bude snažit o prvotřídního zpěváka.
Jin Gook je nadaný tanečník, ale neposedný kluk. Vyrůstal v těžkém prostředí a sám neví, co chce, nicméně ředitel v něm vidí jeho potenciál a snaží se ho podporovat.
Hye Mi chce být sólovou sopránistkou. Je to sebevědomá holka, kterou nic nevyvede z míry, ale za svým úsměvem skrývá bolest, protože její otec má dluhy a ona má kvůli němu problémy.
A naposledy Baek Hee - kamarádka Hye Mi, která též zpívá.
Tito všichni studenti se navzájem na škole sblíží a stanou se kamarádi, někteří i milenci...
Počet dílů: 16
Žánr: Škola, Romantika
Přeložila:KatySchka
Odkaz na stránky: ZDE
Tady máte malou upoutávku: