Welcome to my World!

Pokud máte jakýkoliv dotaz či připomínku, napište mi ZDE (nebo klikněte na obrázek)

http://data3.whicdn.com/images/109737282/large.jpg

Květen 2013

Seznámení

31. května 2013 v 22:20 | Aki-chan |  Moje SNY a Zdárná přání
Tady vám dávám úplně první sen, který sem přidávám. Je to takové matoucí, ale zapisuji jen to co si pamatuji. Tak tady to máte.

Shrnutí

31. května 2013 v 17:22 | Aki-chan |  Moje SNY a Zdárná přání
Zde vám budu pomalu přidávat svoje sny. Já vím, že je to divný, ale ty sny co se mi zdají jsou někdy tak potrhlý... Prostě vám je sem musím dát.

VAROVÁNÍ: Neručím za potrhlost náplně, protože za svoje sny rozhodně zodpovídat nehodlám.

PS: Samozřejmě jsou krapet upravený, aby se vám to nepletlo. Například jména přidávám podle sebe, protože si je nepamatuji, ale když bude nějaký sen, kde si jména budu pamatovat, napíši vám to do popisu.


Pokles školní výuky

22. května 2013 v 19:35 | Aki-chan |  Blá-Boly
Když jsem, jako obvykle, jela autobusem do institutu, slyšela jsem pár zíklado-školaček bavit se o svých domácích úkolech. Jako práci měli vytisknout obrázek pěti slavných ososbností (např. Matt le Blanc, Christyna Perry apod.) a krátce shrnout život. Úkol měli do zeměpisu. Jednoduše by stačilo obrázky vytisknout a přes internet nalézt zdárné údaje o týchž osobnostech, které si vybrali. Slyšela jsem jen: "No a tak jsem si to našla v časopise a nakreslila, ten článek o tom, že je těhotná jsem také napsala do toho popisu" (samozřejmě to nebyl celý rozhovor, ale jen část, kterou vám chci podle toho popsat). Po téhle větě jsem začala uvažovat, jestli jsou vážně dnešní děti tak moc zatíženy na učení, že to chtějí mít tak perfektní až to namalují nebo se prostě doma jenom nudí. Já bych se nikdy neobtěžovala kreslit to, když by to stejně vypadalo úplně jinak a rozhodně bych nehledala informace v časopisech, protože ty jsou z větší části o ničem a vysoce zavádějící.

Po tomhle hovoru jsem si začala říkat, že jde naše školství pěkně do kytek. Nechápu, že už na základní škole, někde v třetí třídě dávají úkoly typu; vybarvi.


Zmatek

15. května 2013 v 21:20 | Aki-chan |  Blá-Boly
Začínám mít pořádný guláš ve všech povídkách co píšu.
Dnes jsem počítala povídky na mobilu. Mám jich tam přesně 24 (a to nepočítám kapitoly), pak někde v sešitech mám asi kolem 15dalších a v počítači se mi to už nechtělo počítat.
'Doháje, jak si ty všechny děje můžu pamatovat!' řvala jsem si v hlavě, ale bohužel, rozdvojenou osobnost nemám takže mi nikdo neodpověděl.
Hej to by byla dobrá povídka... NE! NE, Ne a ne! Takhle to vždycky začíná... kamarádka něco řekne třeba 'když jsem byla o výkendu na bowlingu...' a už to pokračuje takovými způsoby jako "Kdo by se tam setkal??", "S kým?", "O čem by to bylo???".... a takhle vmyslím povídku během půl minuty, ale vážně nekecám.

Dneska jsem kamarádce(Mizu) psala po ruce příběhy, protože prostě proto. Jen tak jsem začala větu přesně jako v pohádkách 'Bylo nebylo...', 'Za devatero horami a devatero řekami...', 'Žil jednou jeden...', no a pak ten děj šel sám od sebe. Byly to sice úplný krávoviny jako, že (V zemi vládnou stvůry, a protože se jich lidé bojí, nedělají proti nim nic. Jednou přijde hrdina, který se jich nebojí a porazí je, potom se ožení se zakletou princeznou...) a podobné. Takhle jsem ji během dvou přestávek a pár minut v hodině napsala na ruce 9 povídám DĚVET příběhů, o kterých jsem ani nepřemýšlela. Nechtěla bych pak být ta co to umývá (za tohle se ti hluboce omlouvám Mizu-chin, ale nuda je nuda).

Za den mě napadne zhruba přes sedm povídek, tři z nich nejčastěji uskutečním. Kamarádky ze mě už šílí nebo se tomu smějí a já si začínám říkat, že ještě takovýhle pár dalších dnů a nebudu vůbec vědět co vlastně píšu.

Dám vám cenou radu;

'NIKDY se neřiďte radami nejlepších kamarádů, nejčastěji to nedopadá zrovna dvakrát dobře.'Kimi ni Todoke

15. května 2013 v 21:03 | Raiu
Sawako Kuronuma má dlouhé černé vlasy, ale nebude to jen kvůli nim, že jí je přezdíváno Sadako (ano, přesně ta dívenka z Kruhu). Většina spolužáků se jí straní a uhýbá z cesty, protože věří, že by je Sawako proklela, seslala na ně zlé duchy. Sawako si chce najít kamarády a být tak přátelská, jako je její spolužák Šóta Kazehaja, ke kterému vzhlíží, neboť on nechová žádné předsudky, s každým se baví, a Sawako v tom není výjimkou. Díky němu si brzy najde přátele a nové pocity. Překoná Sawako překážky, nedorozumění a závist, když pořádně nerozumí vztahům mezi lidmi?

Žánr: Dospívání, Podle mangy, Vyšší střední škola, Romantika, Ze života
Počet dílů: 25

Na stáhnutí: ZDE
Upoutávka:

Code Geass Hangyaku no Lelouch R2

15. května 2013 v 20:15 | Raiu
Pokračování velmi úspěšného anime Code Geass, zároveň jedno z nejočekávanějších anime roku 2008. Code Geass R2 nabízí vše, co jeho předchozí série. Napětí, akci a pochopitelně množství nejrůznějších mecha strojů. A i když jde v novém Code Geassu pořád o stejnou zápletku jako v předchozí sérii - hlavní hrdina chce pomstít smrt své matky a vytvořit dokonalý svět pro svou malou sestřičku - děj se opět začíná točit i okolo jiných věcí, jako jsou hlubší vztahy hlavních hrdinů.

Žánr: Akční, Mecha, Pilotovaní roboti, Tragédie
Počet dílů: 25

Na stáhnutí: ZDE
Titulky: ZDE
P.O.P.I.S

15. května 2013 v 19:37 | Aki-chan |  Recenze
Zde najdete všechny recenze (jak to budu stíhat) Anime, Mangy i Dorama, které jsem kdy viděla. Nemyslím to nijak tak, že si je osvojuju,
ale prostě je tu chci mít rovnou všechny pohromadě,
a když budete chtít můžete je nalézt buďto na stáhnutí či shlédnutí na stránkách,
které je přeložili.
(Jinak všem stránkam děkuji za překlad. Vážně, moc vám všem děkuji.)


POPIS

15. května 2013 v 0:03 | Aki-chan |  Příběhy
Zde najdete všechny moje vymyšlené (smyšlené) povídky, které už jsou upravené v podobě, ve které se dají čist.
Pokud vás nekteré či většina povídek pobuřuje či otravuje, nechť opusťte stránku křížkem vlevo nahoře.
Jestli se vám, ale líbí, prosím užijte si je.
Předem děkuji za přidané komentáře, protože ty mě udržují v spisovatelské činnosti.


UPOORNĚNÍ: Na všechny si vyhrazuji autorská práva takže u koho uvidím úryvek mých povídek bez předešlé konzultace se mnou, skončil!!! (nechtějte vědět jak)

Kontaktovat mě můžete zde: Aki.Ao@seznam.cz


Nový kabát

14. května 2013 v 22:52 | Aki-chan |  Oznámení a jiná Negativa
Tak jste si určitě všichni všimli, že jsem změnila vzhled stránky
Důvody proč? tak za
  1. Už mě nebavila ta modrá barva
  2. Bolely z toho oči
  3. Nemohla jsem se soustředit na psaní
Když vezmete v úvahu tyhle tři důvody, máte vyřešeno proč už mě ohrožovala ta světle modrá...

Takže doufám, že se vám nový vzhled líbí a budete sem nadále chodit Smějící se

Anime Scenery wallpaper

03 - Co, že jsme??!!

12. května 2013 v 13:26 | Aki-chan |  Senzo o Yobidasu - Volání Předků
Dávám sem další kapitolku Senzo o Yobidasu. Vím, že to trvalo hodně dlouho a, že i přes krásné počasí jsem sem skoro nic nepřidávala, ale já se polepším, alespoň v to doufám :D. Jinak si další kapitolku užijte.
Sice je trochu kratší než normálně, ale o to bude další kapitola delší :D