Welcome to my World!

Pokud máte jakýkoliv dotaz či připomínku, napište mi ZDE (nebo klikněte na obrázek)

http://data3.whicdn.com/images/109737282/large.jpg

Červen 2013

Domáctnost

28. června 2013 v 23:49 | Aki-chan |  Other...
Tenhle obrázek se mi moc líbí a tak ho sem přidávám, aby jste se mohli podívat. :D

Happy Birthday

28. června 2013 v 0:16 | Aki-chan |  Blá-Boly
Vím, že je docela pozdě něco psát a docela brzo někomu přát, ale muje nejlepší kamarádka Mizu má dneska 28.6. narozeniny.
Mizu-chin, já bych ti chtěla hrozně moc poblahořpát k dnešnímu úžasnému dni, který si určitě užiješ a ať máš (i když to říkám pokaždé) štěstí, štěstí a štěstí, protože na Titaniku byli zdraví všichni a co jim to bylo platné :D.

Máš před sebou ještě tolik let
tak doufám, že nebudeš otálet.
Den prospi a noc protancuj
pak se vrhni do psaní a vše dokončuj.
(ne dělám si srandu)

Tak si tenhle den udělej nezapomenutelným a sounáležitě si ho užij :D,
VŠE NEJLEPŠÍ MIZU-CHI


Jsem zpátky!

25. června 2013 v 23:41 | Aki-chan |  Blá-Boly
Sice jsem vám to ani neoznámila, ale od toho píšu teď, abych vám to řekla. Od předminulé soboty do minulé neděle jsem byla se školou ve Španělsku :D.

Bylo tam úžasně, sluníčko hřálo(fuj), příjemných 24°C oproti českým teplotám kolem čtyřicítek, moře modré a nebe ještě světlejší a co je nejlepší: zameškali jsme školu :P.

Doufám, že sem přidám další příspěvky co nejdříve, ale musíte počítat s rezervou: další kapitola Senzo o Yobidasu se už dopisuje, ale stále nevím kdy bude hotová (podle mé lenosti a poslední dobou bývá na nízké úrovni takže by to mohlo být brzo), navíc mě nenapadla nějaká nová básnička i když mám rozepsané další dvě povídky a co se týče recenzí, tak ty by měli postupně přibývat podle toho na co zrovna koukám, no i když K project jsem zkoukla asi před půl rokem a dávám ho se a teď take si úplněnejsem jistá svoji rychlostí v něčem takovém, ale doufat můžete snad se dočkáte.

Jinak vám přeji krásné pospáníčko a zbytek školních dnů...K project - Ending

24. června 2013 v 19:16 | Aki-chan |  OP(enings) and END(ings)
Tak když už jsem vám sem dala recenzi na toto úžasné anime tak proč bych vám sem rovnou nedala i ending. Tenhle se mi jako jeden z mála moc líbí a rozhodně bych ho zařadila mezi dost povedené.
Tady to je:


K Project

24. června 2013 v 19:12 | Raiu
Popis:Sana Yashiro, přezdívaný Shiro, chodí na Ashinakaskou střední, která je vybudovaná na ostrově, kam jezdí vlak. Shiro vyžebrá na spolužácích něco k snědku a posvačí s koťátkem na střeše školní budovy, aby se následně, na žádost spolužačky Kukuri, vydal do města vyzvednout ohňostroj pro festival. Čímž veškerá idylka končí, protože je napaden podivnou skupinou mužů a následně zachráněn ještě podivnějším klukem, který proti němu pozvedne svou katanu. Zdá se, že hlavního hrdinu chtějí prostě všichni zabít.

Počet epizod: 13
Žánr: Bishounen, Supersíla

Ke stažení: ZDE

Vlastní myšlenka: Tohle anime mě zaujalo nejen krásným stvárněním příběhu, ale i pěknou kresbou, která dodává celému anime na oblíbenosti.
Ze všech postav se mi nejvíc libí Shiro, hlavně kvůli jeho výrazům, ale hlavně proto, že má bílý vlasy a já jsem na ně prostě nějak ulítlá :D.
Anime vám na 100% doporučuji, protože je úžasné, překrásné a prostě dokonalé a co víc, je taky doplněné krásnou hudbou.


Summer

8. června 2013 v 19:09 | Aki-chan |  Blá-Boly
Začíná léto(i když má dalších pár dnů zase pršet)!! a, protože už se nemůžu dočkat až mě začne příšerně spalovat vedro, dávám vám sem pár obrázků.

Tak si užijte začátek léta