Welcome to my World!

Pokud máte jakýkoliv dotaz či připomínku, napište mi ZDE (nebo klikněte na obrázek)

http://data3.whicdn.com/images/109737282/large.jpg

Červenec 2013

Zadušen vzduchem

31. července 2013 v 22:43 | Aki-chan |  Myšlenky - plácáme bábovičky blbostí
Nádech. Výdech. Nic, nepomohlo to.
Zkusím to znovu.
Nádech, výdech. Zase nic. Už začínám propadat panice, když dostanu nápad.
Dojdu ke kohoutku a náplním sklenici.
Jeden lok, druhý lok, třetí, čtvrtý... Nic. Dopil jsem, jen abych měl dobrý pocit ze zahnání pachutě z pusy.
Už začínám šílet. Děs a hrůza mnou otřásají, jako bych už nemohl přežít. Možná, že vážně umřu? Ne, nesmím myslet pesimisticky, úsměv a zamávat smrti na rozloučenou. Teď se ještě neuvidíme.
Zkusím to poslední co mě napadne.
Bouchání do hrudi. Jednou mi to poradil kamarád. Bouchnu jednou, podruhé, potřetí a rozbolí mě žebra. Blbej napád!
Už doopravdy nevím, co když už to nepůjde vrátit zpátky?
"Zatracená škytavka!"

Co nejde popsat...

24. července 2013 v 23:09 | Aki-chan |  Other...
Tak jsem zase vyhledávala obrázky na nové povídky a narazila jsem na pár, které mě nadchly. Buď jsou až komické nebo překypující sarkasmem, což by se dalo s největší pravděpodobností říct o tom posledním. Tak tady je máte...

(Tohle je naprosto kouzelný:D)

(Nevíte kde se to anime dá stáhnout nebo zkouknout s českými titulkami? Já to nikde nemůžu najít)

(K tomuto nemám co dodat...)

(Ano a náš sarkasmem přeplývající obrázek :P)

Citáty o Životě 1

23. července 2013 v 22:45 | Aki-chan
Tak a další citáty jsou tady! Nějak mě to chytlo, takže sem asi přidám další, ale až zítra, dnes už ne. Vstávám brzo do práce a tak u počítače nemohu vysedávat do rána...

Friends

23. července 2013 v 22:17 | Aki-chan |  Blá-Boly
Každý, ať už je kdekoliv, potřebuje přátele, kteří ho podrží v jakékolik situaci.
Každý si zaslouží mít aspoň jednoho.
Káždý je někoho přítel...

Fotografie...

23. července 2013 v 0:43 | Aki-chan |  Jednorázovky
Tak vám sem dávám další krátký příběh, který mě napadl zrovna před chvílí. Prostě jsem ho sem musela dát a to z popudu neodvratného pokračování dalších povídek. Je to takové zvláštné, matoucí, ale i přesto doufám, že se vám to bude líbit.
Tahle jednorázovka vznikla díky obrázku, který máte přiložený k tomu. Člověk by řekl, že by se na takový obrázek spíše hodila pozitivní povídka, ale mě žádná nenapadla takže máte smůlu a budete se muset překousat přes krapet zvláštní, mírně depresinvní a trochu více zmatené představení(jak tomu ráda říkám), které jsem vymyslela.
Nechte si chutnat :D


Citáty o Lásce 1

22. července 2013 v 23:14 | Aki-chan
V tuhle noční až skoro ranní hodinu se nikdy nehodí něco psát, však měla jsem takové menší nutkání zaplnit prostor, aby nevznikla moc velká propast od posledního článku.
Poslední dobou mi nijak nejde přemýšlet natož vymýšlet co bych mohla napsat, i když mě dnes ve večerních hodinách napadlo, že bych mohla konečně přidat nějaké ty citátky a citace, aby tu zase něco přibylo. Citáty, které sem napíši a pomalu budu přidávat najdete všude po internetu; stačí si do vyhledáváče naťukat jedno malé šestipísmenné slovo 'citáty' a objeví se vám mnoho portálů do všech možných stránek přímo se citáty zabývajícími, ale přesto přeze všechno se cítím omnoho lépe, když sem moje oblíbené přidám ,aby jste se taky mohli pokochat banalní energií, kterou do toho vkládám...


Kawaii

17. července 2013 v 1:07 | Aki-chan |  Other...
Našla jsem jeden brázek, který se mi moc líbíl, a aby vám to nebylo líto, že ho nevidíte tak tady ho máte:

Stephen Lynch

16. července 2013 v 13:04 | Aki-chan |  Zpěváci
Když jsem brouzdala po videacesky.cz našla jsem jednoho stand-up komika, který mě vysloveně zaujal. Přesněji by se dalo říct, že je to komediální hudebník a herec. Stephen Lynch. Je z Pensylvánie a jezdí po světě v doprovodu svého bratra a kamaráda a hrají na vystoupeních.
Více informace o něm: ZDE
Ze všeho si dělá srandu a co jde předělá do sprostých slov, proto nedoporučuji slabým povahám. Přesto však, i když jeho písně nejsou moc slušné, jsou naprosto úžasné.

Celé jeho jedno vystoupení Live at the El Rey si můžete stáhnout ZDE
Pokud však nemůžete nebo nechcete stahovat tak si stačí na videacesky.cz napsat do vyhledávání 'Stephen Lynch' a vyjedou vám všechna jeho videa.


Tony Awards 2013 - Úvodní číslo

16. července 2013 v 12:52 | Aki-chan |  Videa
Tak jsem s velkým nadšením našla přeložené otevírací vystoupení Neila Patricka Harrise v Tony Awards tenhle rok. Zpívá pořád anglicky jen jsou pod tím české titulky. Video bez titulek jsem už tady přidávala, ale kdo by chtěl vědět o čem zpívá a nedokázal si to přeložit, prosím tady to máte :D


Harry Potter a Volání krve

15. července 2013 v 22:12 | Aki-chan |  Blá-Boly
Před asi týdnem jsem začala číst -spíš jsem to dočetla- jednu úžasnou povídku. Je to sice (jak říkala moje ctěná maminka) 'parazitování' na Rowlingové, ale přes to je to až neskutečná povídka plná napětí, převratů, nečekaných objevení a přivelmi zvláštních smrtí. A nebude tam rozhodně chybět ani černý humor či sarkasmus nejvyšší úrovně. Sice je delší než normální povídky, a já se toho taky nejdřív lekla, ale překonala jsem svoji část mozku, který mi říkal, že to mám radši nechat na neurčito (což by znamenalo nikdy si to nepřečíst) a i když mě dlouho přemlouval, rozklikla jsem první kapitolu a četla... no a nemohla se zastavit. Jeden den jsem nad tím strávila celý den až do dalšího rána někdy kolem půl šesté kdy jsem to měla skoro dočtené. Vůbec jsem se od toho nemohla odtrhnout a všechno co jsem musela dělat mezi tím, jako jíst a uklidit dům, mi přišli až zbytečné činnosti.

Tady máte odkaz: ZDE

Jak už jste z názvu vyčetli, je to anotace na Harryho Pottera, přesně po pátém ročníku kdy zemřel Sirius a Harrymu začínají vyčerpávájící prázdniny... Co bude dál se dočtete v příběhu, víc vám neprozradím ještě byste to nečetli Mrkající
Hezké počtení...