Welcome to my World!

Pokud máte jakýkoliv dotaz či připomínku, napište mi ZDE (nebo klikněte na obrázek)

http://data3.whicdn.com/images/109737282/large.jpg

Extravagant Challenge

11. července 2014 v 22:20 | Raiu |  Dorama
Originální název: Hua Li De Tiao Zhan
Typ: TV série
Země původu: Tchaj-wan (Taiwan)
Počet epizod: 15
Gong Xi a Bu Puo Shang spolu byly už odmalička. Vyrůstali vedle sebe a většinu času trávili spolu. Shang už se jako mladý rozhodl, že vtrhne do světa showbyznysu a sebere slavnému herci Dun He Lian-ovi všechny fanynky. Shan vezme Gong Xi sebou do města, aby mu uklízela, prala a starala se o vše kolem něj. Gong Xi ho milovala a dělala pro něj první poslední. Dokonce nešla na vysokou, aby měla tři práce kvůli zaplacení obrovského apartmánu, ve kterém žijí. Nechtěla, aby se Shang čímkoliv rozptyloval. Avšak šťastnou (pro Gong Xi) a nešťastnou (pro Shanga) náhodou se dozví, že pro něj není nic víc než služka.
Po tomhle zjištění se mu rozhodne pomstít za všechny ty promarněné roky, které strávila jeho obskakováním. Dá na jeho radu (aby se k němu vůbec přiblížila a pomstila se mu, musí taky do showbyznysu) a jde do konkureční společnosti, než ve které Shang je, LME a jde na konkurz na herečku. Ale ejhle, v téže společnosti je také jí nenáviděný Dun He Lian, kterého si hned znepřátelí. Jak to nakonec dopadne? Dostane se Gong Xi do světa herců? Podaří se jí pomstít se? nebo na celou pomstu behěm cesty zapomene?

Postavy:
Gong Xi

Gong Xi je temperamentní, nikdy se nevzdávající dívka, která se snaží dostat na vrchol herců, aby se pomstila příteli z dětství-rivalovi v kariéře. Vždy bere vše vážně a každou výzvu bere s nadšením. Pokud se do nečeho pustí, neopustí od toho kvůli nástrahám a překážkám, ne, ona všechny překážky zničí jedním tahem a jde dál až k cíli. Líbí se mi její povaha nic nevzdávat.

Dun He Lian

Lian je velice vážený mezi herci. Je jeden z nejlepších. Svoji práci bere opravdu vážně a když se dozví, proč se Gong Xi tak snaží, pobouří se. Nelíbí se mu důvod jejího nástupu avšak jeho city k ní se postupně začnou pomalu rozvíjet. Hlavně když vidí její usilovnou práci a snahu.
(PS: Liana hraje Siwon ze známé skupiny Super Junior)

Bu Puo Shang

Shang je nafoukaný a egoistický (jeho ego je tak velký, že ani nejde pocuchat). Myslí si, že je nekrásnější, nejinteligentnější a jednoduše řečeno nejlepší ve všem. Chce mermomocí překonat Liana a sebrat mu všechny fanoušky, protože ho štve, že je Lian slavnějí jak on.
(PS: Shanga také hraje zpěvák ze Super Junior, Donghae)

Dodatek: Tohle Dorama bylo natočeno podle mangy a anime Skip Beat!, takže pokud znáte... jaký jste na to měli názor. (ať už, manga, anime či dorama). Mangu ani Anime neznám, avšak poznám to podle názvu a zhruba vím o čem to je. Nejsem si jistá v kolika věcech se tohle drama liší od anime/mangy. Pokud máte jakýkoliv názor, prosím podělte se, ráda bych věděla, co si o tomto příběhu myslí ostatní.

I hope you like it! *.*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 24. července 2014 v 14:09 | Reagovat

To, že je to je podle mangy a anime mě možná dokope k tomu se na to podívat. Já nevím, možná to zkusím. Doramu jsem zatím žádnou nebyla schopná dokoukat do konce a nějak se ani na to nechystám (kreslení kluci jsou stejně nejlepší!!! :D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama