Welcome to my World!

Pokud máte jakýkoliv dotaz či připomínku, napište mi ZDE (nebo klikněte na obrázek)

http://data3.whicdn.com/images/109737282/large.jpg

Love Buffet

11. července 2014 v 21:22 | Raiu |  Dorama
Originální název: Ai Si Bai Hui
Typ: TV serie
Země původu: Tchaj-wan (Taiwan)
Počet epizod: 13
Žánr: Komedie, Romantika

Xiao Feng je normální dívka, která studuje sociální vědy a miluje děti, avšak stále jí trápí, že nemá žádného kluka. Obzvlášť, když je se sými kamarádkami na Valentýna v restauraci a kolem nich jsou samé páry. Do horního patra domu, kde bydlí se svojí rodinou, se nastěhují dva kluci, bratranci, Xing Da Ye, který je vždy veselý, milý a přátelský a Xing Yi Cheng (Ah Yi), který je tichý, chytrý a zodpovědný avšak nemůže zapomenout na svoji bývalou lásku, která mu stále vstupuje do života. Po nich jejich děda chtěl, aby se naučili nezávislosti a zodpovědnosti.
Oba dva jsou hezcí, z bohaté rodiny a chodí na stejnou vysokou školu jako Xiao Feng. Ta se zamiluje do Da Yeho, ale po jejím vyznání ji odmítne, protože sám neví co láska znamená. Mezitím se sblíží s Ah Yim, který se do ní zamiluje.... A koho si nakonec vybere?
(Můj vlastní souhrn >.<" - jaké to je?)

Postavy:
Xiao Feng
Xiao Feng má velice milou povahu. snaží se vždy udělat správnou věc a velice dobře vychází s každým dítětem. Je nemotorná a skoro pokaždé si nějak ublíží. Má správné názory a mám pocit, že tomu milostnému trojúhelníku, který měla s Da Yem a Ah Yim, rozumněla víc než já.
Líbila se mi její síla, kterou měla. Vždy se snažila mít úsměv na tváři přestože jí pukalo srdce.

Da Ye
Playboy, kterého na škole miluje každá holka a snaží se mu vyznat, avšak on absolutně nemá ponětí co to ta 'láska' vlastně je, a tak všechny odmítá. Je veselý, bezstarostný a přátelský. Na každého je milý a je vážně težké na jeho obličeji vidět smutek. Sice není nejlepší ve škole, ale vždy to přejde máchnutím ruky a úsměvem. Je velice putničkářský co se týče uklízení. Líbí se mi jeho přístup ke složitým nebo špatným věcem a jako bonus... umí vařit *.*

Ah Yi
Ah Yiho mám ráda nejvíc už čistě jen z principu. Sice je tichý a moc nemluví, ale za to je velice inteligentní a není tak citově nedostupný, jak se na první pohled zdá.
Prostě a jednoduše, jako postava a osobnost se mi líbí nejvíc nejspíše proto, že moc nezapadá do normálních postav. Celou dobu jsem si přála, aby byla Xiao Feng s ním. Přála jsem mu to a tečka.

Jako zhrnutí bych řekla... Ehm ehm, je to dorama zabývající se hlavně vztahy mladých lidí. U této doramy jsem se smála a dokonce i brečela jak želva, hlavně na konci. Líbilo se mi prostředí natáčení, ale trochu mě mátla rychlost jakou se menily pocity hlavních hrdinů celého seriálu.
Doufám, že se vám popis líbil, pokud budete chtít vědět ještě další věci pište do komentů.
I hope you like it! *-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama